Blíží se doba adventu, a proto byste si měli pořídit nějaký originální adventní věnec. Obchody nabízejí spoustu různých druhů a velikostí. Takže než budete vybírat ten správný věnec, musíte si dopředu ujasnit řadu důležitých věcí a to zejména barevné sladění celé vánoční dekorace či interiéru apod.

K dostání jsou jak šiškové lakované věnce, tak i jedlové či umělé, které jsou zdobeny svíčkami, stužkami a dalším překrásným zdobením. Vyberte si adventní věnec, který bude jedinečný a zároveň praktický, neboť jej můžete využívat jako dekoraci pro slavnostní příležitosti a to po celý rok. V podstatě se vyrábějí tři druhy adventních věnců a to stolní, volně zavěšené či dveřní.

Máme pro Vás tip na adventní věnce 2010. Tyto adventní věnce si můžete vytvořit sami podle svých představ či fantazie. Pouze stačí si pořídit slaměný či polystyrenový korpus a pár drobností, jako je např. lepící pistole, kleštičky, drátek atd. Celý korpus můžete ozdobit větvičkami z jehličí, tuje či tisu. Dále použijete na výzdobu nejen sušené kroužky pomeranče a jablíček, ale i skořici, vanilku, ořechy či šípky apod. Zde můžete prostě použít cokoliv, neboť fantazii se meze nekladou. Jednoduše lepící pistolí připevníte na věnec čtyři svíce, pestrobarevné stužky, zvonečky, perličky atd.